Büyük Firmaların SMS ile pazarlama yapması

Büyük Firmaların Pazarlamada Toplu SMS Kullanması

İnsan oğlu var olduğundan bu yana iletişim olmazsa olmazlardan olmuştur. Bu bazen dumanla, bazen suyla, bazen de bir güvercin ile olmuştur ama iletişimsiz bir çağ hiç olmamıştır.

Yaşadığımız teknoloji çağında bilgi çok hızlı yayılmakta ve iletişim belki de en etkin zamanlarını yaşamaktadır. Cep telefonları insanların elinden düşmemekte ve günün hemen her saati gözler cep telefonu ekranında olmaktadır.

Cep telefonuna olan bu ilgi büyük firmaları da harekete geçirmiş ve dijital pazarlama yöntemlerini ortaya çıkarmıştır. Bu yöntemlerin en etkilisi SMS pazarlama yöntemidir.

Bir çok firma hedef kitlesine SMS yolu ile ulaşarak harekete geçmelerini sağlamaktadır. Bu firmalara örnek olarak süpermarketleri gösterebiliriz.

Süpermarketlerin SMS Pazarlama Yöntemi

Cep telefonuna gelen her mesaj kullanıcıya doğrudan iletilmekte ve satışlara etki etmektedir. Süpermarketler bu etkili yöntemi kullanarak haftalık kampanyalarını müşterilerine duyurmakta ve kampanyanın hedefine ulaşmasını sağlamaktadır.

İnsanları gönderdikleri mesajlar ile markete gelmeye ikna eden süpermarketler sadece haftalık kampanya ürünlerini değil onun yanında da bir çok ürünün satışını yapmakta ve pazarlamada SMS yöntemini kullanarak büyük fayda sağlamaktadır.

İnşaat Sektöründe Pazarlamada Toplu SMS Kullanımı

Son yılların en gözde sektörlerinden biri de inşaat sektörüdür ve ticari hareket de bu sektörde çok fazladır. Bir çok inşaat firması müşteri olabilecek hedef kitlelerine SMS ile ulaşarak konutlardaki kampanyaları duyurmakta ve bu sayede fırsatlardan yararlanmalarını sağlamaktadır.

SMS ile Pazarlamada İzin ve Güven

SMS ile pazarlamada en önemli kriterlerden biri yasal olarak izinlerin alınması ve SMS gönderilecek kişinin onayının alınmasıdır. Bu konuya dikkat gösterilmesi müşterinizin size karşı negatif enerji beslemesini engelleyecek, sadece sizden haber almak isteyen kitlelere ulaşımınızı sağlayarak maliyetlerinizi düşürecektir.

Müşterilerinize iş yerinizde, internet sitenizde ve sosyal medya hesaplarınızda belirli formlar doldurtarak gerekli izinleri alabilirsiniz.

İnteraktifsms.com.tr olarak tüm firmaların ihtiyaçlarına göre SMS çözümleri sunmaktayız ve hedef kitlenize ulaşımınızı hızlandırmaktayız. Düşük bütçe ile daha çok kişiye erişebileceğiniz toplu SMS sistemimizi kullanmak için internet sitemizi inceleyebilir, ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Size özel toplu SMS çözümleri sizi bekliyor.